Informacija klientams: (8 - 678) 74 285 / Adresas: Gaštynų g.23, LT-86116 Gaštynų km., Lietuva


"Vitalijaus Baldai"

Kontaktinis tel.: (8 - 678) 74 285
El.pastas: darbaimedziui@gmail.com
Gamybos cecho adresas: Gaštynų g.23, LT-86116 Gaštynų km., Kelmės raj., Lietuva

Turite klausimų? Norite užsisakyti?
Užpildykite užklausos formą

Mūsų darbo laikas:
Pirmad. - penktad.: 9.00 - 18.00 val.
Savaitgaliais nedirbame
Dirbame visoje Lietuvoje

Vitalijaus baldai projektuoja ir gamina:
Medinės miegamojo lovos
Medinės lovos vaikams, jaunuoliams
Mediniai laiptai, projektavimas, gamyba
Medinės spintos ir medinės komodos
Mediniai virtuvės komplektai
Kiti mediniai baldai

grįžti atgal

Dekoratyvinis paviršius Epoxy

Dekoratyvinis paviršius "Epoxy" ir jo galimybės

2018 metų sausio 20 dieną "Vitalijaus baldai" išlaikė "Domus solutions" rengtą 3D dekoratyvinių paviršių "Epoxy" liejimo kursą ir gavo oficialų sertifikatą, patvirtinantį kompetenciją ir žinias teikti tokio tipo paslaugas.

Kas yra 3D dekoratyviniai paviršiai ir kaip tai atrodo? Tai nesenai pasirodžiusi nauja technologija, kurios panaudojimo galimybės yra labai plačios. "Vitalijaus baldai" šią technologiją pritaiko savo gaminamuose balduose, kuri suteikia pagamintiems baldams išskirtinį dizainą.

Dar daugiau, speciali dekoratyvinio paviršiaus medžiaga "Epoxy" yra itin atspari mechaniniems pažeidimams, yra nedegi, neturi pašalinio efekto alergija sergantiems žmonėms, galimas platus spalvų gamos panaudojimas. Dekoratyvinis išlietas paviršius gali būti: matinis, pusiau blizgus, blizgus, lygus, groblėtas kaip nurodyta žemiau esančiame pavyzdyje.

Trimatis 3D dekoratyvinis paviršius ir LED apšvietimas

Įdomi medinių baldų ar stalviršių paviršių su "Epoxy" polimeru dekoravimo galimybė - spalvotų akrilo detalių įterpimas ant išlieto paviršiaus ir padengimas skaidriu laku. Tokiu būdu išgaunami spalvoti, įvairių raštų ir formų ornamentai.

Originali alternatyva bet kuriam medinių baldų paviršių dekoravimo būdui - sukurti dekoratyvius paveikslus, piešinius, panaudojant įvairius elementus tokius kaip akmenukai, kriauklės, medžio dalys, žolė, lapai - viršutinį sluoksnį padengiant skaidria polimerine medžiaga. Kitaip sakant, dekoruojant galima panaudoti bet kokį daiktą iš Jūsų buities - tai gali būti net senovinis laikraštis, arba šeimos nuotraukos ir t.t.

Užliejant "Epoxy" polimeru padengiami daiktai nepraranda savo pirminio vaizdo ar spalvinių savybių ir yra tvirtai bei sandariai užkonservuojami. Tokiu būdu sukuriamas trimatis vaizdas, sukuriantis įspūdžio bei unikalaus stiliaus dizainą. Negana to, į liejamus su "Epoxy" polimeru paviršius galima įkomponuoti ir LED apšvietimą, kuris net tik suteikia papildomo žavesio bet ir gali būti funkcionaliai panaudotas.

Žemiau pateiktas stalas yra sukurtas, išliejant "Epoxy" polimerą ant medžio kamieno fraktūrų.

Dar vienas "U" formos svetainės stalo pavyzdys, kuriame kartu su medžiu įkomponuotos samanos ir ukonservuotos "Epoxy" polimeru.

Video: kaip atrodo "Epoxy" danga realybėje

Žemiau pateikiame video įrašą, kuriame pavaizduota kaip atrodo "Epoxy" dekoruotas virtuvinio komplekto stalviršis. Stalviršis imituoja vandenyno dugną, kuriame įkomponuotos kriauklės, jūros žvaigždės, įvairūs akmenukai užlieti žydros spalvos pigmento "Epoxy" skysčiu.

Norite užsisakyti baldą su dekoratyiniu paviršiumi?

Daugiau informacijos ir paslaugos užsakymas
Kontaktinis tel.: (8-678) 74 285
Darbo laikas: Pirmad. - penktad.: 9.00 - 18.00 val.
El.paštas: darbaimedziui@gmail.com arba klausimus galite užduoti per užklausos formą

x
Užklausos / užsakymo forma
Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir mes atsakysime į visus iškilusius klausimus el.paštu arba susisieksime telefonu. Prašome pateikti teisingus savo kontaktinius duomenis.

Neužpildėte privalomos informacijos.

Užklausa išsiųsta. Dėkojame.
Artimiausiu metu su Jumis susisieksime telefonu arba atsakysime el.paštu.
*
*
*